Starptautiskā ģimenes diena “Zīļuku” grupā

19.05.2023

Saulainā, 18. maija pēcpusdienā, Zīļuku grupas bērni kopā ar vecākiem piedalījās Ģimeņu sporta dienā. Pasākums sākās ar kopīgu iesildīšanos mūzikas ritmā. Pēc tam katrai ģimenei bija jāizdomā savas komandas nosaukums un sportisks sauklis. Kad visi bija iepazīstinājuši ar savām komandām, aktivitātes varēja sākties! Sportiskās komandas savu spēku un izturību varēja pārbaudīt metot smilšu maisiņus, brienot pār purvu, izmantojot koka dēlīšus, makšķerējot zelta zivtiņas, spēlējot boulingu, nesot bumbu, kas satverta ar 2 nūjām, spēlējot ”Desas”, ar aizsietām acīm meklējot mantas pēc norādījumiem, bet vislielākais azarts valdīja noslēguma aktivitātē “Pionieru volejbols”, kurā cīnījās apvienotā bērnu komanda pret vecāku komandu. Ģimenes sporta dienā uzvarēja draudzība! Noslēgumā bērni, noskaitot dzejolīti, pateicās saviem vecākiem un uzdāvināja pašu sētu, audzētu, laistītu, lolotu samtenes stādiņu.

Ģimenes vārdam īpaša skaņa. Šim vārdam piemīt spēks, kuru caurvij bezgalīga mīlestība!

Paldies sporta skolotājai Vitai par atsaucību un ģimenēm par kopā būšanu!

“Zīļuku” grupas kolektīvs 18.05.2023.