”Lācīši” gatavojas Lieldienām!

08.04.2022

”Lācīšu” grupa zina, cik svarīgi ir uzņemt vitamīnus un vislabāk ir tos audzēt pašiem. Laiks palodzes dārzam!

Tāpat arī bērniem ļoti patīk svinēt svētkus un un radīt svētku sajūtu, tādēļ grupa tiek rotāta par godu Lieldienām.

Vēlot saulainu Pūpolsvētdienu ,

Lācīšu kolektīvs!

Brūns lāča šablons tur kasti ar zirņu stādiemOlu čaumalās sasēta kaķu zāleUz palodzes kompozīcija - kaķa zāle olu čaumalās un lāča šablons ar zirņu stādiem, Lieldienu gailis un sīpoli ar lokiem Olu čaumalai pielīmētas acis un iesēta kaķu zāle. Izskatās, ka olai zaļi mati

Bērza zars ielikts vāzē. Izdekorēts ar krāsainām putnu spalvām un olu čaumalām, kurās iesēta kaķu zāle. Lejā piestiprināts putnu būrītis.Bērza zars ielikts vāzē. Izdekorēts ar krāsainām putnu spalvām un olu čaumalām, kurās iesēta kaķu zāle. Lejā piestiprināts putnu būrītis.