Kas visu izteic bez mēles? Man saka: tā grāmata.

28.03.2024

Lai veicinātu interesi par grāmatu un pirmo pozitīvo lasīšanas pieredzi, marta mēnesis iestādē tika pasludināts par grāmatu mēnesi. Šajā laikā katrā grupā tika plānotas dažādas aktivitātes intereses veicināšanai par grāmatām un lasītmācības apguves vecināšanai. Sadarbībā ar vecākiem tika veidotas savas pasaku grāmatas, rīkotas grāmatu izstādes. Pašiem mazākiem bija iespēja klausīties lielāko bērnu pasaku lasījumā. Lielākie gatavoja savas grāmatiņas, ilustrējot tās vāku un gatavoja grāmatzīmes no otrreizēji izmantojamiem materiāliem, un daudzas citas aktivitātes.

Bet, atzīmējot Starptautisko teātra dienu, gan liels, gan mazs iejutās dažādos pasaku tēlos un pulcējās zālē, kur visus sagaidīja Pepija Garzeķe un siventiņš Nafs no pasakas Trīs siventiņi. Abi pārrunāja kopā ar bērniem ko māca grāmatas, un ko pasakās var izlasīt. Bet Pepija pastāstīja bērniem ko ir iemācījusies skolā. Svētkos visiem bija iespēja piedalīties konkursā, atminot dažādus pasaku tēlus, dziedāt dziesmas un iet rotaļās. Bet kā jau īstā teātrī, neizpalika arī kāds uzvedums – Saulītes grupa bija iestudējusi pasaku Trīs siventiņi, kas sniedza pozitīvas emocijas gan lieliem, gan maziem aktieriem un skatītājiem!

Vad.vietniece I.Malkava 28.03.2024.