Februāris Kastanīšos.

02.03.2023

Drūmais, tumšais februāra mēnesis iesākās ar “Sveču dienu”. Kastanīši sadarbībā ar vecākiem rīkoja sveču izstādi.
Piedalījāmies neatliekamās medicīniskās palīdzības rīkotajā pasākumā, bērni bija ļoti ieinteresēti un aizrautīgi piedalījās piedāvātajās aktivitātēs.
Kastanīši aktīvi darbojās organizētajā sniega dienā. Sparīgi vilka draugu ragaviņās, cēla sniega torņus un iesaistījās daudzās citās sportiskajās aktivitātēs.
Zīmēja un izrotāja dažādās tehnikās savus siltos, izsapņotos džemperus, kurus pēc tam izlika apskatei PII kopējā izstādē par godu silto džemperu dienai.
Mēneša tēmas ietvaros “Profesijas ģimenē” mūs apciemoja Filipa tētis, kurš stāstīja par savu būvinženiera profesiju un uzdeva matemātiskus uzdevumus, kurus bērni atrisināja precīzi. Prezentācijas iespaidā bērni zīmēja savu sapņu māju.
Otrā dienā pie mums ciemojās arī Filipa mamma, kura izsmeļoši prezentēja savu tērpu dizainera profesiju. Stāstīja un rādīja, kā pakāpeniski nonāk no zīmējuma līdz gatavam tērpam. Paldies par sagatavotām papīra lellēm un tērpiem, kurus bērni ar lielu prieku izkrāsoja un izgrieza.
Paldies saka “Kastanīši” kolektīvs visiem vecākiem par sadarbību!