Zemes stunda 2021

26.03.2021

Līvu PII jau šodien gatavojās rītdienas Zemes stundai, izslēdzot telpās elektrību un darbojoties dienas gaismā.

Šodien ģērbāmies dzelteni, lai no katra starotu gaisma un siltums kā no saulītes.

Grupas gatavoja savu saulīti gan telpās, gan āra vidē.

Un tā kā no rīta saulīte bija paslēpusies, katra grupiņa piedalījās “mākoņu stūmējs” aktivitātēs.

Un pa visiem nostūmām mākoņus, lai mums un arī Jums būtu saulaina un gaiša diena.

Par paveikto saulīte atsūtīja arī nelielu kārumiņu katram.
#Ekoskolas
#ZemesStunda

Paldies ”Lācīši” un ”Pumpuriņi”  kolektīviem par ”Zemes stundas” organizēšanu iestādē!

Vides izglītības fonds atbalsta Pasaules Dabas Fonds rīkoto akciju un aicina no plkst. 20:30 – 21.30 izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, simboliski apliecinot savu atbalstu mūsu planētai un mūsu nākotnei.

”Saulītes”:

”Lācīši”:

”Pumpuriņi”:

  

”Zaķīši” ( Zemes stundai gatavojoties ”Zaķīši” grupiņas bērni krāsoja sauli, no pūpoliem veidoja saules stariņus. Āra vidē spēlēja rotaļu “Gulēja saulīte ābeļu dārzā”, no kastaņiem veidoja savu saulīti. Dienas gaitā bērniem tika stāstīts, par “Zemes stundu”):

”Kastanīši” (Gaidot saulīti “Kastanīši” noklausījās īsu stāstu par “Zemes stundu”. Kamēr saulīte vēl bija aizslēpusies aiz mākoņiem, katrs bērns izkrāsoja savu saulīti, kura rotaļājoties ar bērniem pārtapa par saules zaķiem.
Saules zaķi ir lieli nebēdņi un bija sagatavojuši bērniem dažādas aktivitātes. Bērni uz asfalta saulītes portretus, gan lielus, gan mazus, bet visus smaidīgus. Pie nākošā darbiņa bija nedaudz jāpiepūlas, jo saulīte spēlēja paslēpes un tā bija jāatrod un jāatbrīvo no mākoņu aizkara. Tas “Kastanīšiem” izdevās ļoti ātri. Lai pateiktos saulītei par rotaļām, “Kastanīši” paši no dzijas kamoliņiem izveidoja saules starus. Saulīte sanāca koša un sildīja mazo bērnu sirsniņas. Paldies saulītei un saules zaķiem par jauko un interesanto dienu! 🌤️😁):

”Zīļuki”: