Svētku sajūtu radām paši!

23.12.2020

Lai sagaidītu gada baltākos un sirsnīgākos svētkus, decembrī Līvu pirmsskolā valdīja liela rosība. Tā kā esam Eko programmas dalībnieki, šogad nolēmām telpas un eglītes rotāt ar dabas materiāliem, kurus palīdzēja sarūpēt arī vecāki. Bet, lai adataiņi būtu ziemīgāki, bērni un skolotājas, izmantojot dažādas tehnoloģijas, noformēja tos baltus. Pirmo svētku egli šobrīd rotā vairāk kā 200 baltu lielu un mazu čiekuru.

Otru eglīti bērni greznoja ar pašu gatavotiem rotājumiem no čiekuriem, mandarīnu mizām, kociņiem un  papīra.

Svētkus pavadījām savās grupās, kopā cepot piparkūkas, gatavojot rotājumus, dziedot  dziesmas un, protams, arī sagaidot dāvanas no Ziemassvētku vecīša.

Skaistu pārsteigumu visiem iestādes darbiniekiem un bērniem bija  sarūpējis saksofonists Vilnis Auziņš!

Lai ikvienā mājā, ikvienā sirdī mīt miers un balta cerību pārsla kūstot piepilda sapni !

Līvu pirmsskolas kolektīvs