Sēt un stādīt mums ir prieks!

23.03.2022

“Bitites” grupas bērni priecājas par sīpollokiem, kas jau izauguši uz palodzes. Tie ir zaļi, smaržīgi un vitamīniem bagāti. Jāsāk tikai ēst ar sviestmaizēm!
Bērni saprot arī to, ka no sēkliņas var izaugt stāds. Darbojoties ar zemi ,ūdeni un trauku, tiek iesēti ķirbji ekodobei. Redzēs, kas sanāks.
Pavasaris un saule, ūdens un pašu darbs. Tad jau augs!