08.01.2019
Skolotājas Inga Voitkevičas un Līvu sākumskolas skolēnu izstāde, kas zīmēta, godinot ziemu, šoreiz priecēja visus Vaives pagasta pārvaldes apmeklētājus, jo Čigānzālē šie darbi izskatās fantastiski. Prieks pašiem un skatītājiem.

Ziemassvētki “Zīļukos”

08.01.2019
21. decembrī Zīļukiem notika Ziemassvētku koncerts “Sniedziņ, sniedziņ, uz kurieni tu?” Līksmi dziedot un dejojot, spēlējot teātri “Vecīša cimdiņš” tika ieskandināti Ziemassvētki.
Ziemassvētki “Zīļukos”

Cimdu izstāde

08.01.2019
Vecākās grupas “Zīļuki” vecāki tika aicināti izveidot izstādi “Mans latvju cimdiņš ziemā”. Paldies vecākiem par lielo atsaucību un bērniem par ieinteresētību.
Cimdu izstāde

Zinoo apmeklējums

13.12.2018
Cēsu novada dome apmaksāja skolēniem zinātnes centra Zinoo apmeklējumu, kura laikā piedalījāmies nodarbībā, spēlējām spēles, izmēģinājām dažādas ierīces, iekārtas, veicām eksperimentus. Diena tiešām izdevusies un interesanta.
Zinoo apmeklējums

Konkurss

13.12.2018
Līvu sākumskolas skolēni piedalījās foto projektu konkursā “Mana zeme skaistā”. Šogad saņēmām sūtījumu, kur fotografētās bildes tika izveidotas kā gleznas un priecēs skolas ļaudis gaitenī. Paldies iesaistītajiem!
Konkurss

Valmieras olimpiskais centrs

04.12.2018
3. decembrī Līvu sākumskola projekta “Skolas soma” ietvaros, devās uz Valmieru, lai iepazītos ar Olimpisko centru. Sākumā bija neliela ekskursija pa centra telpām, lai saprastu, ar ko šeit nodarbojas, bet pēc tam paši baudījām slidošanas priekus.
Valmieras olimpiskais centrs