Neticama atsaucība!

11.12.2017
Paverot Līvu sākumskolas durvis, pārsteigumā aizraujas elpa. Šito dažādību! Lieli un maziņi, tukli un tieviņi, no auduma, no papīra, no koka, no plastmasas, no…… Tā varētu uzskaitīt bezgalīgi, bet jāpaziņo, ka sniegavīru konkurss noslēdzies un Līvu sākumskolā viņu ...
Neticama atsaucība!

Adventes laikā…

11.12.2017
Adventes laikā mazajiem “Kastanīšiem” mīļie rūķi (vecāki) sagādāja saldus pārsteigumus, kas katru dienu tiek paslēpti svētku zeķītēs un cimdiņos. Bērni ar sajūsmu katru dienu gaida pārsteigumu. Paldies rūķiem par brīnumu!
Adventes laikā…


Matemātiķu konkurss “Rēķini galvā 2017”

04.12.2017
decembrī Līvu sākumskolu matemātiķu konkursā pārstāvēja Oskars Briezis, kurš nenobijās un bija gatavs viens doties uz konkursu. Oskaram konkursa laikā bija ātri jāveic dažādas darbības ar skaitļiem e-vietnē “Miksike”. Oskaru sagatavoja  Dace Zaļaiskalne. Paldies viņiem!
Matemātiķu konkurss “Rēķini galvā 2017”


Vajadzīga un interesanta lekcija

02.12.2017
30. novembrī Līvu sākumskolā vecāki tikās ar Ivetu Jermolājevu, mākslas terapeiti, “Jauniešu mājas” mammu un labu cilvēku, kas saprot jauniešus. Savā stāstā Iveta bija sagatavojusi pieturas punktus, kā vecākiem tikt galā ar savu pusaudzi. Ļoti interesanti bija pieredzes ...
Vajadzīga un interesanta lekcija

Piena ceļš…

30.11.2017
Gada ietvaros “Piena ceļš” mazie “Kastanīši” degustēja dažādus piena produktus. Vecāki mums sagādāja gan kazas pienu, gan dažādus jogurtus, biezpienus un pat sieru ar sēkliņām. Bērniem, par lielu pārsteigumu audzītēm un vecākiem, ļoti garšoja kazas piens. Degustācijas beigās ...
Piena ceļš…

Mana ģimene!

30.11.2017
Noslēdzoties valsts svētku nedēļas tēmai, mazie “Kastanīši” katrs atnesa savu ģimenes fotouzņēmumu. Kopīgi pārrunājām un apskatījām fotogrāfijas, bērni aizrautīgi stāstīja par savu ģimeni un kopā pavadītiem mirkļiem. Paldies vecākiem par atļauju ieskatīties un ieklausīties viņu ģimeņu dzīvēs.
Mana ģimene!

Latvijas dzimšanas diena!

30.11.2017
Par godu Latvijas dzimšanas dienai, sadarbībā ar vecākiem, tika veidots ozolkoks ar novēlējumiem un skaistas saktas, kuras rotā telpas un priecē mūs katru dienu. Liels paldies “Kastanīšu ” grupas vecākiem par atsaucību!
Latvijas dzimšanas diena!

Konkurss “Sniegavīrs”

28.11.2017
Līvu sākumskolā tiek izsludināts sniegavīru konkurss: Var izmantot dažādus materiālus; Lielums no 10 cm līdz 1m; Piedalās skolēni, skolotāji, darbinieki, vecāki un citi interesenti; Veidosim izstādi un rotāsim telpas; Darbus nododam līdz 11. decembrim sk. Indrai Ozolai.
Konkurss “Sniegavīrs”