Rīcības nedēļa 2020!

05.11.2020

Līvu PII grupa “Kastanīši” veido savu komposta kaudzi, lai rosinātu bērnu interesi un veidotu pozitīvu, atbildīgu attieksmi pret apkārtējo pasauli un pārtiku. 😊
Ar bērniem pārrunājām, kādēļ pārtikas atkritumus nav vēlams izmest parastajā atkritumu grozā un labāk izveidot atsevišķu trauku, kuru iztukšot tam speciāli izveidotā vietā. Pārtikas atkritumi gan uzlabo zemi, gan palīdz bargās ziemās meža zvēriem un putniem(vien jāpatur prātā, ka tad komposta kaudze ir regulāri jāpapildina līdz daba atkal atmostas, jo zvēri pierod, ka tur pieejams ēdiens! )🧐🤔
Pārrunājām arī to, ka ēdiena porcijas ir jāizvēlas atbilstoši tam, cik pats vari apēst. Protams, ne vienmēr izdodas trāpīt ar porcijas lielumu, taču mēs mācam – labāk apēd 2 mazas porcijas, nevis paņem 1 lielu un neapēd visu!🥗🍲

 

 #RīcībasDienas2020 #GlobalActionDays #ekoskolas #livupii