No pavasara līdz rudenim Līvu pirmsskolā

24.10.2016

Līvu pamatskolas divās pirmsskolas grupās mīt laimīgi bērni. Dabas skaistumu viņi var vērot gan skolas apkārtnē, gan grupu rotaļu laukumos, gan pirmsskolas grupu telpās, audzējot kopā ar skolotājām puķu stādus un svinot gadskārtu svētkus. Pavasarī un vasarā bērnus priecēja 25 dažādu koku un krūmu sugu ziedi, bet vasarā un rudens pusē arī ogas un augļi. Vasarā bērni ar skolotājām nogaršoja pirmās upenes, bet nākotnē būs arī ķirši un jāņogas. Joprojām acis priecē rozā pīlādžogas. Bērnu rotaļu laukumus iecienīja arī sēnes. Šogad septembrī un oktobra sākumā vairumā saauga porcelāna tintenes, kas izraisīja ļoti lielu bērnu interesi. Divus gadus atpakaļ, pie tūju audzes, augusta mēnesī vērojām raganu bekas. Rudens Saulgrieži nāca ar skaistu Miķelīšu izstādi, kurā piedalījās gandrīz visas pirmsskolas grupu bērnu ģimenes. Rudens vīriņi tika darināti no dārzeņiem, augļiem, ogām un citiem rudenī sastopamiem materiāliem. Miķeldienas rotaļas, dziesmas un mīklas kopā ar pašu izveidoto izstādi sniedza patiesi rudenīgu noskaņojumu.

Paldies visiem izstādes dalībniekiem!

Pirmsskolas skolotāja Anna Kosova