“Munči” noslēdz muzikālo sezonu

25.05.2026

25. aprīlī Cēsu Bērnu un jauniešu centrā norisinājās popgrupu festivāls “Dziesmas spārnos”, kurā piedalījās arī mūsu iestādes vokālā ansambļa “Munči” dalībnieki. Bet 20.maijā ar krāšņu, skanīgu un emocijām emocijām bagātu koncertu mazie dziedātāji noslēdza šo mācību gadu. Paldies ansambļa vadītājai Montai Šmitei par svētku sajūtas bagātināšanu visa gada garumā!

I.Malkava