LĪVU PIRMSSKOLA PIEDALĀS EKOSKOLU RĪCĪBAS NEDĒĻĀ

11.11.2019

No 4.-8.novembrim Līvu pirmsskola piedalījās ikgadējā starptautiskajā kampaņā „Ekoskolu Rīcības dienas”, kuras mērķis bija uzrunāt sabiedrību, vērst uzmanību nozīmīgām vides problēmām. Šī gada Rīcības dienu tēma bija „Par nākotni bez klimata krīzes”. Tā kā mūsu iestādes bērni ir  jaunākā sabiedrības daļa, uzrunājām arī  vecākus dalīties pieredzē un idejās kā nosargāt planētas klimatu.

Vecāku atsaucība bija liela – tapa gan mākslas darbi ar aprakstiem, gan sūtītas bildes no ikdienas kā taupīt, saudzēt un nepiesārņot vidi. Tika uzskatāmi parādīti videi draudzīgi ikdienas procesi, darbi un lietas.

Skolotājas kopā ar pašiem mazākajiem izveidoja plakātu, kurā tika izteikts aicinājums būt atbildīgiem jau no mazotnes.

Kā arī visas nedēļas garumā bērni devās īsākos un garākos pārgājienos, lai baudītu mūsu apkārtējo mežu svaigo gaisu, pa ceļam pavingrojot un pacienājoties ar līdz paņemtajiem veselīgiem našķiem. Visu nedēļu baudījām svaigi spiestās sulas no pašu mazdārziņu labumiem.

Esam priecīgi par mūsu bērnu ģimenēm, kuras iesaistās vides saudzēšanā un ceram, ka viņu pieredze un piemēri uzrunās un aicinās pārējo sabiedrības daļu, jo saudzējot klimatu, mēs kopā domājam par mūsu bērnu nākotni!

 Iestādes kolektīvs