Labais vairo labo!

03.03.2021

3.martā mūsu iestāde, pēc Latvijas Humānās pedagoģijas asociācijas aicinājuma vienojās labestībā, organizējot Labestības stundas, ar mērķi iepazīt vienu no svarīgākajām vērtībām – Mīlestību, tās nozīmi dzīvē, palīdzot bērniem apzināties jūtu, vārdu un domu spēku.

Sirsnība virmoja visā iestādē:

“Pumpuriņi” sadarbībā ar vecākiem, svinēja šo dienu pie skaisti klāta galda.

“Lācīšu” grupas bērni zina, ka laiku, kuru pavada kopā ar mīļajiem, var izmērīt pieskārienos, tāpēc sagatavoja vecākiem mazu trauslu asniņu, ar vēlējumu ikvienam mums izaugt mīlestībā.

„Saulītes” grupas brašuļi atbalstīja laukā satikto zaķi, salasot izbirušos burkānus no groziņa un cienājot gan lielos, gan mazos iestādes ļaudis.

“Zaķīšu” grupa stādīja sīpolus, sēja saulespuķes, lai, kad tās uzziedēs, tiktu iepriecināts ikviens, un, lai prieks par to ziedēšanu, vairotu domas uz labiem darbiem. Bet sīpolus audzēs paši savai veselībai, stiprinot imunitāti.

“Kastanīšu” bērni pārrunāja, kas ir draudzība. Viens otru samīļoja, gatavoja draudzības rokassprādzes otram, bet launagā cienājās ar “Draugu” salmiņiem.

Tikmēr “Zīļuku” grupa veidoja savu “prāta vētru” par labestības dienu, rīcību, darbiem un vārdiem. Mācījās teikt viens otram komplimentus, un tos gatavoja saviem vecākiem. Kā arī steidza dabai labu darīt – sakopa savu laukumu, izgriežot vecās puķes un savācot vecos zarus, lai pašiem un citiem prieks.

Katrs bērniņš Labestības dienā priecājās par saņemto krāsainu balonu, bet visi iestādes darbinieki – par saldu pārsteigumu. Kāds salds sveiciens un mīļš Paldies aizceļoja arī pie mūsu pirmsskolas ilggadējiem vientuļajiem pensionāriem.

Šīs dienas kopīgais mērķis vairot labestību mums izdevās! Jo dāvājot citiem prieku, pārsteidzot, izpalīdzot, pamācot un atbalstot guvām gandarījumu un pozitīvas emocijas!

Līvu PII kolektīvs