“Kastanīši” dārza darbos.
13.05.2021
Beidzot ir atnācis kārtīgs pavasaris, saule silda cik spēka un zeme ir uzsilusi.
Šodien čaklie ” Kastanīši” pievērsās dārza darbiem un devās iestādīt ķirbīti, kurš jau labu laiciņu laiskojās uz palodzes.
Kastanīšu veidotajā komposta kastē ķirbja stādiņš tika rūpīgi guldīts zemē, aprušināts un aplaistīts.
Lai zemīte būtu auglīga, komposta kastē ierakām arī vecos, savītušos ķirbjus ar visām sēklām.
Varbūt izaugs vēl kāds ķirbītis?
Pēc kārtīgi padarīta darba čaklie “Kastanīši”, devās dzert piparmētru tēju ar citronu un medu.
Piparmētras saplūcām paši savā dobītē. Cik garda tēja!
Gaidīsim ķirbju ražu.😉


