Kas aug mūsu permakultūras dobēs? (PAPILDINĀTS)

12.09.2023

Ar pozitīvām emocijām un jautru noskaņojumu 25. oktobrī arī Lācīšu grupa ieziemoja savu permakultūras dobi ar krāsainām rudens lapām (Lācīšu gr. kolektīvs 25.10.2023.)

Saulītes grupas mazie bērni siltā un saulainā rudens dienā devās uz savas grupas permakultūras dobi, lai apskatītos, kas tajā saaudzis. Rudens avenēm gan vēl mazas, mazas zaļas odziņas. Bet vareni pa dobi izstiepušies bija krāšņie ķirbja ziedi. Kopā gaidīsim pirmo ražu arī mēs! (Saulītes grupas kolektīvs 12.09.2023.)

Pumpuriņu grupas bērni devās aplūkot savu permakultūras dobi. Bērni vāca nopļauto zāli spainīšos un papildināja ar to savu dobi. Ar interesi bērni vēroja izaugušos kabačus, kopīgi noteica krāsu un skaitu. Visi priecājāmies par izdevušos ražu! (Pumpuriņu grupas kolektīvs 18.09.2023.)

Bet Lācīšu grupas bērni jau pavasarī savā permakultūras dobē iestādīja saulespuķes. Par ziediem varēja priecāties vasarā, bet rudenī devāmies tos izpētīt. Bērni bija izbrīnīti un sajūsminājās, cik gan daudz sēkliņu var būt vienam ziediņam! (Lācīšu grupas kolektīvs 18.09.2023.)