Izlaidums ar Karlsonu

14.06.2016

2016.gada 31.maijs pieciem pirmsskolas Zīļukiem bija īpaša diena, kuru viņi ļoti, ļoti gaidīja. Lai bērni ar prieku atcerētos izlaiduma dienu, viņiem tika sagatavoti dažādi pārsteigumi. Uz izlaidumu pēkšņi ar sešiem hēlija baloniem atlidoja ,,izglītības inspektors’’ misters Karlsons. Viņš improvizētā eksāmena laikā gribēja pārliecināties par absolventu zināšanu un prasmju līmeni. Karlsons bija ļoti apmierināts ar rezultātiem un piekrita piedalīties visās izlaiduma aktivitātēs.
Absolventi kopā ar vecākiem uzrakstīja uz lapas trīs vēlēšanās, sarullēja uzrakstīto vēstuli, piesēja to pie balona un visi kopā palaida balonus gaisā. Cerams, ka tas, ko bērni ar vecākiem vēlējās, piepildīsies gan pašiem bērniem, gan pirmsskolai, gan Latvijai. Pasākuma turpinājumā sekoja absolventu iešūpošana skolās dzīvē, jo Karlsons izšūpoja bērnus un arī pats izbaudīja šūpošanās priekus. Katram bērnam bija sagatavota dziesmas četrrinde ar speciālu veltījumu, kuru dziedāja visi izlaiduma viesi.
Izrādījās, ka Karlsonam bija izcilas zināšanas arī par rožu stādīšanu, kopšanu un laistīšanu. Viņš deva vērtīgus padomus bērniem un viņu vecākiem rožu stādīšanas laikā pie pirmsskolas ēkas. Paldies visiem tiem, kuri palīdzēja sagādāt bērniem pārsteiguma un prieka mirkļus!
Pirmsskolas skolotāja Anna Kosova