Jaunumu arhīvs

Mana mazā bibliotēka

06.02.2019
Piedalāmies lasītveicināšanas programmā “Mana mazā bibliotēka”, kuras ietvaros lasīsim piecas grāmatiņas un pildīsim darba uzdevumus darba burtnīcā. Šonedēļ no Jelgavas tipogrāfijas saņēmām ilgi gaidīto sūtījumu – nodrukātas “Mūsu mazās bibliotēkas” darba burtnīcas, kopā 8000 eksemplārus, jo gandrīz tik daudz bērnu ...
Mana mazā bibliotēka

Bērnu Žūrija 2019.

06.02.2019
Jau devīto gadu piedalāmies Bērnu Žūrijas lasīšanas programmā. Bibliotēkā ir iegādātas žūrijas grāmatas, no kurām iesaistītajiem ekspertiem ir jāizlasa sešas grāmatas. Mūsu skolā par ekspertiem grib kļūt seši skolēni, anketas jāaizpilda līdz 9. martam. Jāsasparojas vēl pēdējiem lasītājiem, ...
Bērnu Žūrija 2019.

Paldies!

06.02.2019
Paldies grupas “Zaķīši” vecākiem Taijai Volkovai (māksliniece) un Annai Davidovičai (līdzdalība) par mūsu grupiņas māksliniecisko noformējumu. No sirds uz sirdi!
Paldies!

Mecenāti

29.01.2019
Draudzīgā Aicinājuma fonda valde ar Draudzīgā Aicinājuma medaļu un Goda diplomu nominācijā “Mecenāts” ir apbalvojusi Gunnaru Rodžeru DAHLE (Gunnar Roger DAHLE) un Marianni Sturi DAHLE – uzņēmuma “Dahle Transport” Gressvikā Norvēģijā – par ilglaicīgi sniegto materiālo un  morālo atbalstu Cēsu novada iedzīvotājiem. Kā apbalvotie, tā apbalvojuma ...
Mecenāti

08.01.2019
Skolotājas Inga Voitkevičas un Līvu sākumskolas skolēnu izstāde, kas zīmēta, godinot ziemu, šoreiz priecēja visus Vaives pagasta pārvaldes apmeklētājus, jo Čigānzālē šie darbi izskatās fantastiski. Prieks pašiem un skatītājiem.

Ziemassvētki “Zīļukos”

08.01.2019
21. decembrī Zīļukiem notika Ziemassvētku koncerts “Sniedziņ, sniedziņ, uz kurieni tu?” Līksmi dziedot un dejojot, spēlējot teātri “Vecīša cimdiņš” tika ieskandināti Ziemassvētki.
Ziemassvētki “Zīļukos”

Cimdu izstāde

08.01.2019
Vecākās grupas “Zīļuki” vecāki tika aicināti izveidot izstādi “Mans latvju cimdiņš ziemā”. Paldies vecākiem par lielo atsaucību un bērniem par ieinteresētību.
Cimdu izstāde

Zinoo apmeklējums

13.12.2018
Cēsu novada dome apmaksāja skolēniem zinātnes centra Zinoo apmeklējumu, kura laikā piedalījāmies nodarbībā, spēlējām spēles, izmēģinājām dažādas ierīces, iekārtas, veicām eksperimentus. Diena tiešām izdevusies un interesanta.
Zinoo apmeklējums

Konkurss

13.12.2018
Līvu sākumskolas skolēni piedalījās foto projektu konkursā “Mana zeme skaistā”. Šogad saņēmām sūtījumu, kur fotografētās bildes tika izveidotas kā gleznas un priecēs skolas ļaudis gaitenī. Paldies iesaistītajiem!
Konkurss