EKO- AKTIVITĀTES! Piedalies! :)

20.03.2020

Kopīgi pavadīts laiks svaigā gaisā, tīras rokas un jautrā bilžu tapšana! Aiziet?Aiziet!! 🙂

Aicinām piedalīties nākamās nedēļas vides dienās:

– 21. martā Meža diena. Ievērojot sociālās distancēšanas principus, dodieties paši un aiciniet skolēnus vienatnē vai kopā ar ģimeni doties pastaigās dabā, svaigā gaisā. Brīnišķīgs maršrutu plānošanas asistents var būt dodies.lv, kas aicina atklāt jaunas dabas takas. Un, protams, aiciniet visus padalīties ar savām aktivitātēm soc. tīklos, lietojot hashtagus #mežadiena #paliecmājās un #paliecdabā un #Ekoskolas.

– 22. martā Ūdens diena. Ņemot vērā šī brīža situāciju pasaulē, šī gada pasaules ūdens dienas ietvaros galvenā uzmanība tiks pievērsta mūsu roku higiēnai cīņā ar COVID-19. Visi aicināti dalīties ar saviem labākajiem tīro roku brīžiem, pievienojot hashtagus #drošasrokas  #ūdensdienā un #Ekoskolas. Kā arī, atgādinot neaizmirst aiztaisīt ūdens krānu! Vairāk informācijas: https://www.worldwaterday.org/2020-home/share/covid-19-be-safe/

 

Idejas,kur doties – http://turisms.cesis.lv/ko-redzet/dabas-objekti/

Lūgums bildes ne tikai ievietot soc.tīklos,bet nosūtīt arī grupas audzinātājai, lai vēlāk tās varam ielikt mājaslapā! 🙂