“Dabai labu darīt ” 2020./2021. mācību gadā
25.06.2020
URDA mūs informēja, ka makulatūras un PET vākšanas akcija “Dabai labu darīt ” notiks arī 2020./2021. mācību gadā! ♻️
Šogad vasara mūs lutina ar siltu laiku, tādēļ svarīgi uzņemt pietiekami daudz šķidrumu. 😎Ja izmantojat PET pudeles, tad priecāsimies, ja tās nevis izmetīsiet, bet atvedīsiet mums uz PII. ♻️
Gaidīsim arī makulatūru!📚📰
Bet ir vasara un jūlijā Līvu PII būs atvaļinājumā, kā lai es nododu makulatūru un PET pudeles?
- Jūlijā iestādē būs darbinieki, kas turpinās veikt savus pienākumus;
- Makulatūru un PET pudeles droši var atstāt pie pagalma puses ieejas durvīm.
Lai izdevusies vasara! 🌞



