“Cēsu cālis” mīt Līvu sākumskolas bērnudārzā

26.04.2018

Klāt atkal pavasaris un tas nozīmē, ka savas balsis ieskandina mazie cāļi. 21. aprīlis, Vidzemes koncertzāles “Cēsis” kamerzāle pilna ar mazajiem dziedātājiem, viņu skolotājiem un līdzjutējiem. Vēl tikai mirklis un mazo vokālistu konkurss “Cēsu cāli 2018”, kuru organizē Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas skola, var sākties. No Līvu sākumskolas pirmsskolas grupas konkursā piedalījās Dārta Gabranova, dziedot divas dziesmas “Viena pati magonīte” un skolotāja Ivara Rauša “Es esmu”. Dalībnieku bija daudz, un visi bija kārtīgi iedziedājuši savas balsis, tāpēc žūrijai bija grūts uzdevums noteikt skanīgākās balss īpašnieku. Liels bija pārsteigums, kad žūrija paziņoja, ka mūsu Dārta ir ieguvusi pirmo vietu. Paldies skolotājam Ivaram Rausim, un uz tikšanos nākamajā Cālī!